Bobath Terapistleri

Advance Kurslar

ADVANCE (İLERİ SEVİYE) KURSLAR

EBTA tarafından onaylı 8 Haftalık Basic (Temel) kursu tamamlayıp "Bobath Terapist” unvanı almış kişilerin katılabildiği kurslardır.

Bu kurslarda Bobath Konsepti hakkında spesifik bir konuda ileri seviyede eğitim verilmektedir. Kurslar kursun içeriğine göre 5, 10 yada 15 gün olarak verilmektedir.

Ülkemizde bugüne kadar "Erken Müdahale Bobath Uygulamaları”, "Ergen Serebral Palside Bobath Uygulamaları” ve "Bebeklerde İleri Düzey Bobath Uygulamaları” kursları düzenlenmiş ve düzenlenmektedir.

Bu seviyede kurslar EBTA tarafından onay verilmiş Bobath Senior Instructor’lar tarafından verilmektedir.

KURS TARİHLERİ;

1. BÖLÜM : 2-6 Aralık 2019

2. BÖLÜM : 6- 10 Ocak 2020

Detaylar henüz netleşmemiştir.
 
ÖN BAŞVURU için;
Ad-Soyad, Başvurulan kurs adı, Mezun olunan üniversite ve yılı, Çalıştığınız kurum ve şehir, Gsm bilgilerinizi eksiksiz olarak yazıp, ilknur@diamed98.com adresine mail atınız. Ön başvuru aşamasında herhangi bir ödeme alınmamaktadır.  İlerleyen zamanda tarafınıza bilgi maili gönderilecektir.

Bobath Terapistleri Bahçelievler 29.Sokak No:34/1 Çankaya/ANKARA T: +90 (312) F: +90 (312) - info@bobathterapistleri.org
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar ve resimler kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © 2013
Web Tasarım