Bobath Terapistleri

1.NGTTD Bobath Bilgilendirme Semineri ve Açılış Toplantısı-Ankara Başarıyla Tamamlandı

 
   NGTTD tarafından 22 Eylül 2013 tarihinde dernek açılış toplantımız ve bilgilendirme seminerlerimizin ilki fizyoterapistler, fizyoterapi öğrencileri ve ailelerimizin geniş katılımı ile MEV Gökkuşağı Ortaokulu seminer salonunda başarıyla gerçekleştirildi. 
NGTTD başkanı Prof.Dr. Mintaze KEREM GÜNEL'in açılış konuşmasını yaptığı seminer fizyoterapistlere ve ailelere bobath hakkında geniş bilgilendirme sağladı. Diğer konuşmacılar ise Doç. Dr. AKMER MUTLU, Uz. Fzt. ÖZGÜN KAYA KARA, Uz. Fzt. MELTEM YAZICI, Uz. Fzt. DUYGU TÜRKER, Yrd. Doç. Dr. GÖNÜL ACAR, Uz. Fzt. CEMİL ÖZAL, Fzt. ZEKİYE GEZGİN, Fzt. ARZU YILMAZ, Fzt. NÜKET TANACI AKÇAY, Fzt. SEVAL KUTLUTÜRK ve Fzt. M.TURAN ÇİĞDEM konsept hakkında ayrıntılı bilgiler sundu.
 
   Seminerlerimizin diğer illerde de süreceğini bildirir katkıda bulunan tüm dernek üyelerine ve katılımcılara teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Bobath Terapistleri Bahçelievler 29.Sokak No:34/1 Çankaya/ANKARA T: +90 (312) F: +90 (312) - info@bobathterapistleri.org
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar ve resimler kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © 2013
Web Tasarım